Zamknij
REKLAMA
18:31, 14.11.2019
Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda wyraził satysfakcję, że może powierzyć Mateuszowi Morawieckiemu tekę Prezesa Rady Ministrów; podziękował za konsultacje, które odbyli poprzedniego dnia.
12:36, 02.01.2019
Prezydent Andrzej Duda podpisał rządową nowelizację zakładającą aktywizację dłużników alimentacyjnych, wyższe kary dla nieuczciwych pracodawców zatrudniających ich „na czarno”, a także podniesienie kryterium dochodowego uprawniającego do świadczenia z funduszu alimentacyjnego.
08:38, 02.10.2018
W dniu 1 października 2018 r. na konwencji wyborczej Tomasza Olszówki i komitetu Nasze Miasto Tarnów, kandydat na prezydenta Tarnowa przedstawił misję i program „Lepszy Tarnów”. Ponadto liderzy okręgów wyborczych (Tomasz Olszówka, Jakub Kwaśny, Grażyna Barwacz, Piotr Górnikiewicz) zaprezentowali sylwetki 33 kandydatek i kandydatów do Rady Miejskiej. Kandydat na prezydenta podkreśla, że chce być reprezentantem wszystkich mieszkańców Tarnowa. Jest menedżerem niezwiązanym z żadną partią polityczną. Propaguje idee miasta progresywnego i zrównoważonego. Cztery filary autorskiego programu dla Tarnowa „Lepszy Tarnów”(4M) tj: miasto z nową energią, miasto do zamieszkania, miasto z wrażliwością oraz miasto obywatelskie), szczegółowo rozpisano na obszary problemowe oraz cele i zadania do realizacji.