Zamknij

Zobacz, jak wybrać usługi kurierskie idealne dla siebie

00:00, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Nadawanie paczek kurierskich jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jeżeli planujesz wysłać paczkę kurierem i zależy Ci na usłudze dopasowanej idealnie do swoich potrzeb, pokażemy Ci najlepsze rozwiązanie. Dzisiaj każda firma kurierska stara się oferować swoim Klientom zróżnicowane możliwości nadawania paczek, bez względu na to, czy wysyłają coś zwykłego, czy cenne przedmioty. Oferty firm kurierskich różnią się między sobą i to jest bardzo dobra wiadomość, bo dzięki tej różnorodności każdy może skorzystać z takiej opcji, jaka mu najbardziej odpowiada.

Najszerszą ofertę usług kurierskich znajdziesz w serwisie Furgonetka.pl. Jest to broker kurierski, czyli firma, która współpracuje z wieloma przewoźnikami i oferuje ich usługi taniej niż w przypadku bezpośredniego nadawania paczek u danego kuriera. Po zarejestrowaniu na stronie Furgonetka.pl zyskasz dostęp do zróżnicowanej oferty aż 9 firm kurierskich.

Różnorodność tę prezentuje między innymi kurier InPost. W ofercie tej firmy kurierskiej znajdują się między innymi następujące usług:

  • Kurier Standard – usługa polecana jest głównie indywidualnym odbiorcom. Dzięki usłudze Kurier Standard możesz nadawać tanie przesyłki krajowe o wadze nawet do 50kg. Kurierzy InPost odbierają paczki od nadawców 5 dni w tygodniu do godziny 17.00. W ramach tej usługi kurierzy podejmują dwie próby doręczenia przesyłek.
  • Paczkomaty – InPost posiada największą na świecie sieć paczkomatów, czyli urządzeń, które pozwalają samodzielnie nadawać i odbierać przesyłki. Największymi zaletami korzystania z paczkomatów jest niska cena nadania, bardzo szybki czas dostawy i wygodny odbiór w dowolnej godzinie.

To oczywiście tylko przykład usług kuriera InPost. W serwisie znajdziesz wiele innych usług tego kuriera oraz pozostałych. Wystarczy przejść do cennika.

Planujesz wysłanie paczki i zależy Ci na wygodzie oraz maksymalnej oszczędności? Skorzystaj z usług, jakie oferuje https://furgonetka.pl/ i przekonaj się, że zamawianie kuriera to prosta sprawa.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone