Zamknij

O czym zapominasz zakładając firmę transportową? ORŁY Transportu

09:00, 03.09.2020 | materiały partnera

Szczególnie młodzi, początkujący przedsiębiorcy znani są z tego, że wychodzą z przysłowiową motyką na słońce. Słabo znają swoje branże, nie mają wiedzy z podstaw marketingu, zapominając o najważniejszych składowych każdego biznesu. Jest to istotne w tych gałęziach działalności, które opierają się na usługach, jakimi są m.in. firmy oferujące przewóz osób i rzeczy.

Pieniądze nie załatwią wszystkiego

Młodym ludziom może się wydawać, że wystarczy mieć odłożone finanse na rozruch interesu i już wszystko samo zacznie się kręcić. Mamy na samochody, pierwsze pensje dla pracowników – cóż chcieć więcej? Pomyślunku – chciałoby się rzec. W branży transportowej niezwykle istotna jest jej znajomość oraz posiadanie kontaktów. Nasze powodzenie będzie przecież zależne od wielu innych przedsiębiorców, np. mechaników samochodowych czy firm, które udzielą nam leasingu. Kontakty to również umiejętność pozyskania pierwszych zleceń na grupowe wycieczki czy duże przeprowadzki. W innym wypadku czeka nas bardzo długi przestój.

Przewóz osób – dotacje

Może Ci się wydawać, że prowadzenie firmy transportowej to bułka z masłem. Lepiej jednak zawczasu uświadomić sobie, iż ta forma działalności generuje nie tylko zyski, ale również duże koszty: paliwo, naprawa aut, opłaty za system viaTOLL itp. Są to stałe obciążenia, które będziesz ponosić każdego miesiąca. Znalezienie dotacji miejskich lub na transport międzynarodowy może w sposób ciągły zapewnić Ci przypływ gotówki na bieżące wydatki. Będziesz zaskoczony jakiej ulgi finansowej Ci ona dostarczy.

Plebiscyt branżowy i reklama

Firmy potrzebują informować swoich klientów o formie oraz jakości wykonywanych usług. Nie powinniśmy zaniedbywać tego elementu lub pozostawiać go samemu sobie. Zainwestuj 2 minuty swojego czasu i wypełnij formularz do plebiscytu Orły Transportu (https://www.orlytransportu.pl/). Nic więcej nie potrzeba. Wszystkie dalsze wydarzenia nie będą już od Ciebie w pełni zależne. Testowanie przedsiębiorstw odbywa się bowiem przy użyciu automatycznego oprogramowania komputerowego. Wyłapuje ono wszystkie oceny, które w Internecie przyznano zgłoszonej firmie. Zebrane liczby podstawiane są do wzoru, by wyniki wyrazić w przedziale od 0 do 10. Tylko najlepsi trafiają do grona Orłów Transportu (należy w tym celu uzyskać przynajmniej 8 punktów) i zostają zamieszczeni na liście laureatów plebiscytu. Wygrana w zestawieniu jest najlepszą formą, absolutnie darmowej reklamy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%