Zamknij

REKLAMA
12:55, 12.12.2018
Uzyskanie pożądanych efektów podczas ćwiczeń jest możliwe tylko wtedy, gdy pracujemy systematycznie. Dlatego warto zaopatrzyć się w jakieś mniejsze urządzenie, które możemy postawić w domu. Dzięki temu nawet, gdy nie mamy wystarczającej ilości czasu, to i tak nie będziemy mieli problemu z utrzymaniem dobrej formy. Takim sprzętem na pewno jest stepper, dlatego warto zwrócić uwagę na to, jakie daje efekty.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
11:48, 08.11.2018
Czym jest praca na zastępstwo? Jakie uprawnienia gwarantuje?Jakie są plusy i minusy takiego rodzaju zatrudnienia? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, aby się tego dowiedzieć.
11:45, 08.11.2018
Możliwe jest, abyśmy pracowali efektywniej? Żyjemy w takich czasach, w których wykonywanie wielu zadań – tzw. multitasking jest cechą pożądaną. Jak odpowiednio planować swoją pracę?
09:55, 23.10.2018
Jeżeli ukończyłeś szkołę zawodową – masz większe szanse na znalezienie lepiej płatnej pracy niż osoby, które ukończyły technikum. Jak to jest możliwe?
09:49, 23.10.2018
Introwertyzm to jeden z rodzajów osobowości. Ludzie, którzy posiadają taki typ osobowości są osobami raczej mało towarzyskimi, preferują spędzać czas w zaciszu swojego domu, w samotności, z dala od jakichkolwiek bodźców zewnętrznych. Przy nawiązywaniu relacji potrzebują więcej czasu niż ekstrawertycy. Jeśli chodzi o pracę – jej efekty są najlepsze, kiedy pracownik wykonuje zadanie sam, izoluje się od innych i całkowicie angażuje się w powierzone mu zadanie. Czy dla takich ludzi znajdzie się odpowiednia praca? W jakich zawodach sprawdzą się najlepiej? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę zawodów dla typowych samotników.
09:38, 23.10.2018
Napisałaś rewelacyjne ogłoszenie o pracę, myślisz sobie, że na pewno za chwilę ktoś oddzwoni, napisze. Tymczasem… cisza. Czyżby nikt nie chciał u ciebie pracować?
10:55, 08.10.2018
Wielu przedsiębiorców prowadzących sprzedaż internetową po jednokrotnym wykonaniu optymalizacji zapomina o konieczności ponawiania starań w miarę wchodzenia w życie nowych wytycznych Google. Algorytmy wyszukiwarki co pewien czas zmieniają nieco swoje działania i zaczynają premiować zupełnie nowe aspekty sieciowej działalności. Taką metamorfozę mechanizm zestawiający rezultaty dla danych zapytań przeszedł także i w tym roku.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
13:32, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
08:21, 07.06.2018
Jogę można traktować jak każdy inny rodzaj aktywności fizycznej i wiele osób rzeczywiście tak do niej podchodzi. Ot, kolejna forma sportu, trochę podobna do ćwiczeń gimnastycznych. Jednak zdecydowana większość joginów słusznie przekonuje, że joga jest czymś więcej niż zbiorem określonych ćwiczeń. Chodzi o zwiększenie świadomości własnego ciała, która prowadzi do jego pełnej harmonii z umysłem i emocjami.
00:00, 23.05.2018
Nadawanie paczek kurierskich jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jeżeli planujesz wysłać paczkę kurierem i zależy Ci na usłudze dopasowanej idealnie do swoich potrzeb, pokażemy Ci najlepsze rozwiązanie. Dzisiaj każda firma kurierska stara się oferować swoim Klientom zróżnicowane możliwości nadawania paczek, bez względu na to, czy wysyłają coś zwykłego, czy cenne przedmioty. Oferty firm kurierskich różnią się między sobą i to jest bardzo dobra wiadomość, bo dzięki tej różnorodności każdy może skorzystać z takiej opcji, jaka mu najbardziej odpowiada.
© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone