Zamknij

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (O)

Miejsce pracy: Jana Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.01.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe w kierunku edukacji przedszkolnej, pedagogika specjalna (nie dotyczny kierunku resocjalizacja), oligofrenopedagogika, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie, od pon. do pt., na dwie zmiany, w godz.: 6.30-14.30; 8.30-16.30, wynagrodzenie 5 000 zł brutto. Kontakt: Stowarzyszenie "ICH LEPSZE JUTRO", ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 639 09 09, CV + LM należy przesyłać wcześniej na adres e-mail: [email protected]
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO
    Adres: Jana Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Drwal
    Numer telefonu: 14639 09 09
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV, LM, dyplom potwierdzjacy możliwość wykonywania zawodu nauczyciela wychowania przedszkolnego, pedagogika specjalna (nie dotyczny kierunku resocjalizacja)
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
    Obowiązki: Obsługa Klienta w salonie firmowym w Tarnowie, sporządzanie wycen, przyjmowanie zamówień do systemu enova365. Mile widziana znajomość języków obcych. Praca w młodym, zgranym i zaangażowanym zespole. Wynagrodzenie prowizyjne. Oferujemy: Pełne szkolenie w siedzibie głównej pracodawcy w Gręboszowie, umowę o pracę, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
    StPr/22/0029
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Spawacz-monter
    StPr/22/0138
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    koloryzacja, strzyżenie
    StPr/22/0137
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    przyjęcia towarów do magazynu, kompletacja zamówień dla klientów, obsługa wózka widłowego podnośnikowego oraz innych wewnątrzmagazynowych środków transportu
    StPr/22/0111

    StPr/22/0112

    obsługa klienta w zakresie świadczonych usług telekomunikacyjnych, obsługa komputera, prawo jazdy kat. B
    StPr/22/0113

    Psycholog
    StPr/22/0120
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Gotowanie i sprzątanie w kantynie.
    StPr/22/0128
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    StPr/22/0130
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    prowadzenie dokumentacji pracowniczej, zgłoszanie i wyrejstrowywanie pracowników z ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej w programie OPTIMA, bieząca obsługa sekretariatu
    StPr/22/0131