Zamknij

Cukiernik lub pomoc cukiernika (O)

Miejsce pracy: Widok 45, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa sprzętów i pieca cukierniczego. wyrób drożdzówek Pieczenie ciast i ciasteczek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 24.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • pieczenie ciast,ciastek
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania: 1 rok doświadczenia na stan. cukiernika lub pomocnika cukiernika, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od nd. do pt. na trzy zmiany w godz.: 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00; wynagrodzenie: 4 500 zł brutto. Kontakt: PIEKARNIA "KAZIBUT" STARZEC SPÓŁKA JAWNA; ul. Widok 45, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 501 280 848, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Piekarnia "Kazibut" Starzec Spółka Jawna
      Adres: Widok 45, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Starzec
      Numer telefonu: 501280848
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
      operator dźwigu
      StPr/21/4193
      wynagrodzenie od od 5 548,63 PLN

      sekretarka
      StPr/21/4207
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przedstawiciel handlowy
      StPr/21/4192
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obsługa administracyjna dziekanatu
      StPr/21/4210
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      odbieranie połączeń przychodzących, obsługa klienta, udzielanie informacji dotyczących: taryf, cenników, umów, produktów i promocji, dbanie o wysoką jakość prowadzonych rozmów
      49/11/2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      1. Pomoc w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji biurowej. 2. Rejestracja, segregacja i archiwizacja umów. 3. Dbałość o właściwy obieg dokumentów i informacji. 4. Współpraca z działem księgowości. 5. Obsługa urządzeń biurowych. 6. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
      StPr/21/4179
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      wsparcie w rozwijaniu aplikacji www, z której korzystają setki osób jednocześnie, tworzenie oraz wdrażanie nowych aplikacji do użytku
      StPr/21/4184
      wynagrodzenie od od 3 500 do 8 000 PLN

      Szwaczka
      StPr/21/4178

      Obsługa sprzętów i pieca cukierniczego. wyrób drożdzówek Pieczenie ciast i ciasteczek
      StPr/21/4173
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Robotnik budowlany
      StPr/21/4172