Zamknij

Kierowca kat C+E (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: kierowca kat. C+E
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E
    • dokładność, sumienność, zaangażowanie,dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. C+E
      Wymagania dodatkowe
      Język:
      • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania: 2 lata doświadczenia, mile widziana znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. C + E + kwalifikacje, paszport, wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, dokładność, sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność, praca na terenie kraju i za granicą wg czasu pracy kierowców, wynagrodzenie 2 800 zł brutto. Kontakt: Jerzy Mądel MĄDELTRANS, ul. Krakowska 25, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 602 682 833, CV można przesyłać na adres e-mail: [email protected]
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: JERZY MĄDEL MĄDELTRANS
        Adres: Krakowska 25, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Jerzy Mądel
        Numer telefonu: 602682833
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
        pomocnik elektryka
        StPr/21/3793
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Serwis oprogramowania, przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników systemu i podejmowanie interwencji w celu usunięcia usterki
        StPr/21/1049
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Elektromonter
        StPr/21/3792
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        prace ogólnobudowlane
        StPr/21/3789
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Osoba sprzątająca hale produkcyjne w zakładach mięsnych.
        StPr/21/3798

        Pracownik myjni samochodów żywcowych.
        StPr/21/3799

        Montaż instalacji fotowoltaicznych
        StPr/21/3800
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        praca w biurze i w terenie
        StPr/21/3794
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Pracownik ogólnobudowlany
        StPr/21/3780
        wynagrodzenie od od 4 555,31 PLN

        Przedstawiciel handlowy
        StPr/21/3777
        wynagrodzenie od od 3 279,94 PLN