Zamknij

Lektor języka angielskiego (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: lektor języka angielskiego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 55 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie, w szczególności w pracy z dziećmi w wieku 5-15 lat, mobilność, wykształcenie wyższe kierunkowe, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 12.00-17.00 do uzgodnienia ( od 4 - 18 godzin do uzgodnienia), wynagrodzenie 55 zł brutto za 45 min. Kontakt: Easy English Firma Handlowo-Usługowa Anna Maniewska-Pawlus, konieczny wczesniejszy kontakt telefoniczny 604 489 935, CV można przesyłąć na adres e-mail: [email protected]
    Pracodawca: Easy English Firma Handlowo-Usługowa Anna Maniewska-Pawlus
    Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Maniewska-Pawlus
    Numer telefonu: 604 489 935
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
    spawacz gazowy
    StPr/21/3370
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

    obsługa klienta internetowego, tworzenie ofert sprzedaży - serwis Allegro, sklep internetowy
    StPr/21/3381
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Spawacz
    StPr/21/3391
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    frezer - tokarz
    StPr/21/3390
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Nauczyciel współorganizujący zajęcia
    StPr/21/3387
    wynagrodzenie od od 2 949 do 4 046 PLN

    Metkowanie towarów
    StPr/21/3386
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    pomoc w robotach wykończeniowych, obsługa magazynu
    StPr/21/3338

    - rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z transferem produkcji do fabryki; - rozwijanie planu rozwoju fabryki; - optymalizacja procesu produkcyjnego - komunikowanie i wdrażanie decyzji zarządu.
    StPr/21/3348
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    monter instalacji sanitarnych
    StPr/21/3346
    wynagrodzenie od od 4 129,95 PLN

    naprawa samochodów osobowych i dostawczych
    StPr/21/3345