Zamknij

Monter instalacji sanitarnych (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: monter instalacji sanitarnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 10.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 129,95 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - mile widzane kierunkowe. Praca w Tarnowie i okolicach od pon. - pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00, wynagrodzenie 3 000 zł netto ( 4 129,95 zł brutto). Kontakt: IN-STAL-BUD II Piotr Nowak, Radlna 18A, 33-112 Radlna, wcześniejszy kontakt tel. 693 366 126.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: IN-STAL-BUD II Piotr Nowak
    Adres: 33-112 Radlna 18A, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Nowak
    Numer telefonu: 693 366 126
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    montaż zbrojenia prefabrykowanego, prefabrykacja elementów zbrojeniowych, obsługa maszyn i urządzeń zbrojarskich
    StPr/21/1973
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace remontowe instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynkach mieszkalnych, drobne prace remontowe.
    StPr/21/1978
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Kierowca kat. C+E
    StPr/21/1977

    obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru
    StPr/21/1976

    Dystrybucja ulotek na terenie Tarnowa, promowanie placówki, plakatowanie
    20/6/2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Kasjer-sprzedawca
    StPr/21/1956

    operator maszyn do produkcji folii.
    StPr/21/1951

    Obsługa klienta w biurze turystycznym sprzedaż wczasów wycieczek biletów autokarowych i lotniczych,organiazacja wyjazdów turystycznych, monitorowanie sprzedaży biurowej.
    StPr/21/1938

    Sprzedawca
    StPr/21/1969
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    prace ogólnobudowlane, ocieplania budynków
    StPr/21/1967