Zamknij

Monter izolacji termicznej (O)

Miejsce pracy: -, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Monter izolacji termicznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 129,95 do 6 966,03 P
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziane wykształcenie kierunkowe. Praca w delegacji na terenie kraju, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie, praca od pon. do pt. w godz.: 7:00-15:00; wynagrodzenie od 3 000 zł - 5 000 zł netto (4 129,95 zł - 6 966,03 zł brutto). Kontakt: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TARIZOLACJA" Sp. z o.o., 33-101 Tarnów, ul. Turystyczna 6, wcześniejszy kontakt tel.: 14 633 26 35, 14 633 26 36.
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.
    Adres: Turystyczna 6, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Renata Budzynska
    Numer telefonu: 14 633 26 35, 14 633 26 36
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
    koszenie trawników, przycinanie krzewów, przycinanie drzew, zakładanie i pielęgnacja trawników i rabat, grabienie liści
    StPr/21/1360
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    księgowa
    StPr/21/1359
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    telefoniczne negocjacje z dłużnikiem dot. warunków spłaty zadłużenia, sporządzanie dokumentów i bieżące raportowanie czynności, analiza spraw, monitorowanie bazy dłużników i bazy spłat pod kątem terminowości spłat, kierowanie wezwań do zapłaty
    StPr/21/1365

    opracowanie kompleksowych kampanii reklamowych, kontakt i pozyskiwanie potencjalnych klientów, dobór treści reklamowych, obsługa firmowych kont na socjal mediach, telemarketing.
    StPr/21/1363

    wykonywanie projektu architektoniczno- budowlanego, zagospodarowania działki, tworzenie koncepcji
    StPr/21/1370

    Psycholog
    StPr/21/1375
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    samodzielne prowadzenie pełnej księgowości
    StPr/21/1385
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 200 PLN

    dekretacja i księgowanie faktur, analiza i uzgadnianie kont rachunkowych, monitorowanie terminowych regulacji należności, realizacja płatności i księgowanie wyciągów bankowych
    StPr/21/1386
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

    Obsługa w zakresie przetoków technologicznych, wykonywanie manewrów na obszarze bocznicy kolejowej, prace przy remontach wagonów.
    StPr/21/1384
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    układanie kostki brukowej
    StPr/21/1377
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN