Spawacz (O)

Miejsce pracy: Czysta 12, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: spawacz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 22.02.2021
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: 2 lata stażu pracy, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie, od pon. do pt., na jedną zmianę, w godz.: 7.00-15.00, wynagrodzenie: 3 000 - 4 000. Kontakt: KON-INS-BUD MONTAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Czysta 12, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 14 633 35 10.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KON-INS-BUD Montaż Sp.z.o.o.
    Adres: Czysta 12, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Mariola Drelicharz
    Numer telefonu: 14 633 35 10
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
    rozliczanie czasu pracykierowców, przygotowywanie i ewidencja dokumentów, rozliczanie urlopów, naliczanie wynagrodzeń
    StPr/21/0537
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami; obsługa urządzeń (krajalnica, ubijarka do mięsa, waga, maszynka do mielenia mięsa); odbiór dostaw; ekspozycja w ladach chłodniczych; zamawianie towaru świeżego.
    StPr/21/0532
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Przygotowanie stoiska kasowego; obsługa klienta na stanowisku kasowym; obsługa kasy fiskalnej i terminali - sprzedaż; prawidłowe rozliczanie pieniędzy; znajomość asortymentu; uzupełnianie brakującego towaru; eksponowanie towaru; przestrzeganie zasad związanych z ubiorem; szerzenie dobrego wizerunku firmy; kontrola aktualnych cen produktów; zapobieganie stratom; sumienne i staranne wykonywanie pracy.
    StPr/21/0531

    opieka nad dzieckiem, realizacja IPET
    StPr/21/0533
    wynagrodzenie od od 3 279,94 PLN

    sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m. in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (kserokopiarki, skanera itp.); stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych; przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczące ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska; przyjmowanie i procesowanie zamówień od Operatorów Korzystających; wystawianie faktur + specyfikacji do faktur; przygotowanie protokołów zdawczo-odbiorczych do wykonanych usług; generowanie mapek w programie QGis; refaktury; raportowanie zrealizowanych zamówień; kontakt z klientem hurtowym; prowadzenie zestawień miesięcznych (liczba i rodzaje zamówień, wykorzystane terminale).
    StPr/21/0528

    pracownik do gazów medycznych
    StPr/21/0542
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    elektryk
    StPr/21/0541

    opieka nad klientami na terenie RP oraz państw arabskich.
    StPr/21/0520
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    Kontrola wagów i pojazdów pod względem przydatności technicznej do ruchu, kontrola działania hamulców, dokonywanie bieżących napraw.
    StPr/21/0539
    wynagrodzenie od od 3 450 PLN

    Obsługa w zakresie przetoków technologicznych, wykonywanie manewrów na obszarze bocznicy kolejowej, prace przy remontach wagonów.
    StPr/21/0538
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN