Zamknij

Konserwator maszyn i urządzeń produkcyjnych (O)

Miejsce pracy: Spokojna 14A, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: bieżąca konserwacja, drobne prace maszyn produkcyjnych, dopasowanie istniejącego oprzyrządowania lub wykonywanie nowego do potrzeb nowych produktów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 13.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: min. 1 rok doświadczenia, wykształcenie bez znaczenia, zdolności manualne, zmysł techniczny, może być osoba z orzeczeniem od stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie, na jedną zmianę, pon.-pt., w godz.: 6:00-14:00 lub 7:00-15:00, wynagrodzenie 2 800 zł brutto w okresie próbnym. Kontakt: TDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Spokojna 14A, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 509 736 809.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Spokojna 14A, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Habel
    Numer telefonu: 509 736 809
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
    spawacz konstrukcji stalowych met. MIG-MAG
    StPr/21/0169
    wynagrodzenie od 3 421,9 - 6 256,69 PLN

    pracownik produkcyjny do przyuczenia
    StPr/21/0166
    wynagrodzenie od 2 855,19 - 5 548,63 PLN

    Montaż instalacji fotowoltaicznych - brygadzista
    StPr/21/0168
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    monter konstrukcji stalowych
    StPr/21/0165

    Kierowca kat. C+E (transport międzynarodowy)
    StPr/21/0164
    wynagrodzenie od od 9 500 PLN

    księgowa
    StPr/21/0161
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za współprace z instytucjami i wdrażana w projekty z zakresu branży sanitarnej.
    StPr/21/0156

    -praca przy montażu torowisk kolejowych i tramwajowych; -praca przy montażu rozjazdów kolejowych i tramwajowych; -praca przy wymianie elementów nawierzchni kolejowej, w tym szyn kolejowych, podkładów, podrozjezdnic oraz mostownic.
    StPr/21/0134

    obsługa maszyny stolarskiej
    StPr/21/0140
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    prace pomocnicze przy wyrobach galanterii drzewnej
    StPr/21/0141