Zamknij

Kierowca autobusu (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: kierowca autobusu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 13.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. D
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, prawo jazdy kat. D, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Tarnowa i okolic od pon. do nd. na dwie zmiany w godz.: 5.00-15.00, 13.00-21.00; wynagrodzenie od 2 800 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa FB, wcześniejszy kontakt telefoniczny 601 863 392, CV proszę przesyłać na adres e-mail: [email protected]
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa FB
      Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Stanisław Bodzioch
      Numer telefonu: 601 863 392
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
      spawacz konstrukcji stalowych met. MIG-MAG
      StPr/21/0169
      wynagrodzenie od 3 421,9 - 6 256,69 PLN

      pracownik produkcyjny do przyuczenia
      StPr/21/0166
      wynagrodzenie od 2 855,19 - 5 548,63 PLN

      Montaż instalacji fotowoltaicznych - brygadzista
      StPr/21/0168
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      monter konstrukcji stalowych
      StPr/21/0165

      Kierowca kat. C+E (transport międzynarodowy)
      StPr/21/0164
      wynagrodzenie od od 9 500 PLN

      księgowa
      StPr/21/0161
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za współprace z instytucjami i wdrażana w projekty z zakresu branży sanitarnej.
      StPr/21/0156

      -praca przy montażu torowisk kolejowych i tramwajowych; -praca przy montażu rozjazdów kolejowych i tramwajowych; -praca przy wymianie elementów nawierzchni kolejowej, w tym szyn kolejowych, podkładów, podrozjezdnic oraz mostownic.
      StPr/21/0134

      obsługa maszyny stolarskiej
      StPr/21/0140
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      prace pomocnicze przy wyrobach galanterii drzewnej
      StPr/21/0141