Zamknij

Operator CNC (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Operator CNC
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 20.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Oferta pracy tymczasowej zgłoszona przez agencję zatrudnienia. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w pracy na maszynach CNC (tokarki, frezarki). Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00; wynagrodzenie: od 3 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: "ADECCO POLAND" Sp. z o.o., wcześniejszy kontakt tel.: 723 190 740, CV przesłać na e-mail: [email protected]
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Mirella Kołacz
    Numer telefonu: 723 190 740
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.; CV przesłać na e-mail
    Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową I zmiana 6:45-14:45 II zmiana 14:45-22:45
    StPr/20/2543
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    tworzenie audytów SEO oraz rekomendacji, optymalizacja kampanii SEO tworzenie oraz realizacja strategii pozycjonowania, współpraca z zespołem SEO oraz programistów, raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
    StPr/20/3109
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    przyjmowanie i wydawanie paliw płynnych, sprzedaż artykułów spożywczych, utrzymywanie porządku na stacji paliw, obsługa klientów
    StPr/20/3107
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Kierowca kat. C+E
    StPr/20/3106
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Monter instalacji sanitarnych przy pracach gazoniebezpiecznych
    StPr/20/3104

    Operator koparki/koparko-ładowarki
    StPr/20/3103

    organizacja i obsługa szkoleń, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji, ewidencja i archiwizacja dokumentów, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej, obsługa szkoleń, klientów, kursów, sporządzanie sprawozdań i rozliczeń szkoleniowych, wystawianie i sporządzanie dokumentów, redagowanie pism
    StPr/20/3117

    kierowca kat. C+E
    StPr/20/3116
    wynagrodzenie od od 4 129,95 PLN

    sprawne szycie art. pościelowych na maszynach przemysłowych (overlock, stębnówka, renderka)
    StPr/20/3110

    Mechanik samochodowy
    StPr/20/3100
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN