Zamknij

Sortowacz (Z)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Sortowanie paczek nadawanych; Ustawienie wózków platformowych; Załadunek i rozładunek frachtu; Praca zespołowa w grupie Polsko – Ukraińskiej; Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/składowania.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Oferta pracy tymczasowej zgłoszona przez agencję zatrudnienia. Wymagania: 1 miesiąc doświadczenia w pracy przy sortowaniu przesyłek pocztowych, znajomość języka ukraińskiego w stopniu niższo średnio zaawansowanym (A2), wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. w godz.: 2.00-10.00; praca na umowę zlecenie w wymiarze 160 godzin miesięcznie; wynagrodzenie: 17 zł/h brutto.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Pośrednicy Pracy
      Numer telefonu: 146882357,146882358
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową I zmiana 6:45-14:45 II zmiana 14:45-22:45
      StPr/20/2543
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      tworzenie audytów SEO oraz rekomendacji, optymalizacja kampanii SEO tworzenie oraz realizacja strategii pozycjonowania, współpraca z zespołem SEO oraz programistów, raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
      StPr/20/3109
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przyjmowanie i wydawanie paliw płynnych, sprzedaż artykułów spożywczych, utrzymywanie porządku na stacji paliw, obsługa klientów
      StPr/20/3107
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Kierowca kat. C+E
      StPr/20/3106
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Monter instalacji sanitarnych przy pracach gazoniebezpiecznych
      StPr/20/3104

      Operator koparki/koparko-ładowarki
      StPr/20/3103

      organizacja i obsługa szkoleń, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji, ewidencja i archiwizacja dokumentów, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej, obsługa szkoleń, klientów, kursów, sporządzanie sprawozdań i rozliczeń szkoleniowych, wystawianie i sporządzanie dokumentów, redagowanie pism
      StPr/20/3117

      kierowca kat. C+E
      StPr/20/3116
      wynagrodzenie od od 4 129,95 PLN

      sprawne szycie art. pościelowych na maszynach przemysłowych (overlock, stębnówka, renderka)
      StPr/20/3110

      Mechanik samochodowy
      StPr/20/3100
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN