Zamknij

Fliziarz (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: fliziarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 16.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: min. 1 rok doświadczenia, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego (zapewniony dojazd - wyjazd i powrót w tym samym dniu) od pon. do pt. w godz.: 7.00-17.00 (40 godzin tygodniowo); wynagrodzenie: 4 000 zł brutto. Kontakt: M-BUD Monika Duda, wcześniejszy kontakt tel.: 535 204 776.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: M-BUD Monika Duda
    Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Łukasz Duda
    Numer telefonu: 535 204 776
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Monter izolacji termicznej - blacharz
    StPr/20/2865
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Monter izolacji przemysłowych
    StPr/20/2863
    wynagrodzenie od od 4 839,28 PLN

    Monter izolacji przemysłowej - rusztowania
    StPr/20/2864

    Monter izolacji przemysłowej - spawacz
    StPr/20/2862

    obsługa administracyjna dziekanatu
    StPr/20/2861
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    wykonywanie prostych prac
    StPr/20/2866

    praca na budowie, kierowanie brygadą roboczą
    StPr/20/2857
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    prace wykończeniowe
    StPr/20/2858
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    - usługi z zakresu opieki higienicznej, m.in. pomoc w utrzymaniu higieny osobistej; pomoc przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych; stały kontakt z lekarzem prowadzącym i pielęgniarką środowiskową, w uzasadnionych przypadkach towarzyszenie podopiecznemu w drodze do i ze szpitala i innych placówek służby zdrowia itd. - usługi z zakresu zaspokajania codziennych potrzeb życiowych, m.in. utrzymywanie czystości pokoju świadczeniobiorcy, kuchni, łazienki i urządzeń sanitarnych; załatwianie spraw urzędowych; załatwianie spraw bieżących; myci okien; pranie bielizny osobistej i lekkiej odzieży, prasowanie itd.
    StPr/20/2847
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    1. Obsługa klienta. 2. Bezpośredni kontakt z klientem w zakresie reklamacji, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. 3. Pomoc w prowadzeniu magazynu. 4. Dbałość o sprawność urządzeń będących na wyposażeniu serwisu. 5. Dbałość o porządek na stanowisku pracy. 6. Przestrzeganie regulaminu pracy i przepisów BHP i PPOŻ.
    StPr/20/2848