Zamknij

Kierownik budowy (O)

Miejsce pracy: Lwowska 134A, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: kierownik budowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, 2 lata stażu pracy, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń. Praca na terenie kraju od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie; wynagrodzenie od 4 500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Józef Firmuga "MATEO" Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe ul. Lwowska 134 A, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 604 186 090, 14 624 12 84; CV proszę przesłać na adres e-mail: [email protected]
    Pracodawca: Józef Firmuga "MATEO" PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO-HANDLOWE
    Adres: Lwowska 134A, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Józef Firmuga
    Numer telefonu: 604 186 090, 14 624 12 84
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy konatkt tel.
    Obsługa klienta, sprzedaż tkanin, szycie firan, zasłon, obsługa kasy fiskalnej. Praca w Tarnowie w godzinach 8.00 - 16.00 lub 9.00 -17.00
    StPr/20/0769
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    załatwianie spraw związanych z zaopatrzeniem w towary, przechowywanie w magazynie gospod. i wyrobów medycznych
    StPr/20/2533
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    maszynowe szycie zabawek
    StPr/20/2529

    StPr/20/2528

    StPr/20/2527

    pomoc szwaczki, przewlekanie, wypychanie, obcinanie
    StPr/20/2525

    obsługa maszyny stolarskiej
    StPr/20/2542
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prace pomocnicze przy wyrobach galanterii drzewnej
    StPr/20/2541

    Sekretarka - pomoc biurowa
    StPr/20/2539

    piekarz
    StPr/20/2538
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN