Zamknij

Pracownik ogólnobudowlany (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Pracownik ogólnobudowlany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 30.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: mile widziany staż pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość prac budowlanych, mile widziane uprawnienia do obsługi minikoparki, brak przeciwskazań do pracy na wysokości, chęć do pracy, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Tarnowa i Małopolski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00; pracodawca zapewnia dojazd (wyjazd i powrót w tym samym dniu, wyjazd ok. 6.00); wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: Dominik Krzyszkowski "DOMINEX", 32-840 Zawada Lanckorońska 26, wcześniejszy kontakt tel.: 886 779 624.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Dominik Krzyszkowski DOMINEX
    Adres: 32-840 Zawada Lanckorońska 26, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Dominik Krzyszkowski
    Numer telefonu: 886 779 624
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.
    - segregacja i układanie dokumentów - wprowadzanie dokumentów do programu Comarch Optima - sporządzanie dokumentacji finansowo-księgowej - sporządzanie raportów kasowych - redagowanie pism - weryfikacja poprawności dokumentacji księgowej - sporządzanie deklaracji VAT
    StPr/20/1967
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    - przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji - prowadzenie książki korespondencyjnej - obsługa urządzeń biurowych -obsługa centrali telefonicznej obsługa spotkań Zarządu i kierownictwa - prowadzenie grafiku spotkań - pomoc w dziale zaopatrzenia ( wprowadzanie dokumentów do systemu) - wysyłanie korespondencji w placówce pocztowej
    StPr/20/1966

    obsługa klienta i magazynu, przygotowywanie zamówień i wysyłek, odbiór dostaw i prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie
    StPr/20/1972
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pakowanie gotowych wyrobów i półproduktów na linii produkcyjnej, pakowanie wyrobów garmażeryjnych, obsługa maszyn i urządzeń na produkcji, pomocnicze prace produkcyjne, proste prace przy czyszczeniu żołądków, kości, jelit.
    StPr/20/1975
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    przygotowywanie obiektów do montażu okablowania (prace związane z montażem koryt kablowych, bruzdowaniem rowków pod przewody, osadzanie puszek łączeniowych, osadzanie rozdzielni oraz przełącznic); montaż elementów systemów telewizyji przemysłowej, systemów kontroli dostępu opartych na technice światłowodowej; wykonywanie połączeń światłowodów w przełącznicach światłowodowych; wykonywanie muf światłowodowych; testowanie wykonanej instalacji.
    StPr/20/1952

    montarz i spawanie konstrukcji.
    StPr/20/1956

    Kierowca kat. C+E
    StPr/20/1957

    Kierowca kat. C
    StPr/20/1953

    obsługa okleiniarki krzywoliniowej, piły panelowej, maszyny wiertarko-frezarskiej
    StPr/20/1947

    obsługa gości hotelowych,meldowanie, wymeldowanie, zakładanie rezerwacji
    StPr/20/1961