Zamknij

Księgowa (O)

Miejsce pracy: Narutowicza 11, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Księgowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 30.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, znajomość programu Optima. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w przedziale godz.: 8.00-15.30; praca na pół etatu z możliwością zatrudnienia na pełny etat; wynagrodzenie: od 1 300 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: TERESA ZĄBEK Biuro Usług Księgowych Teresa Ząbek; ul. Narutowicza 11, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 604 241 077.
    Pracodawca: TERESA ZĄBEK Biuro Usług Księgowych Teresa Ząbek BUK Teresa Ząbek - nazwa skrócona
    Adres: Narutowicza 11, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Ząbek
    Numer telefonu: 604 241 077
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.
    - segregacja i układanie dokumentów - wprowadzanie dokumentów do programu Comarch Optima - sporządzanie dokumentacji finansowo-księgowej - sporządzanie raportów kasowych - redagowanie pism - weryfikacja poprawności dokumentacji księgowej - sporządzanie deklaracji VAT
    StPr/20/1967
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    - przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji - prowadzenie książki korespondencyjnej - obsługa urządzeń biurowych -obsługa centrali telefonicznej obsługa spotkań Zarządu i kierownictwa - prowadzenie grafiku spotkań - pomoc w dziale zaopatrzenia ( wprowadzanie dokumentów do systemu) - wysyłanie korespondencji w placówce pocztowej
    StPr/20/1966

    obsługa klienta i magazynu, przygotowywanie zamówień i wysyłek, odbiór dostaw i prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie
    StPr/20/1972
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pakowanie gotowych wyrobów i półproduktów na linii produkcyjnej, pakowanie wyrobów garmażeryjnych, obsługa maszyn i urządzeń na produkcji, pomocnicze prace produkcyjne, proste prace przy czyszczeniu żołądków, kości, jelit.
    StPr/20/1975
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    przygotowywanie obiektów do montażu okablowania (prace związane z montażem koryt kablowych, bruzdowaniem rowków pod przewody, osadzanie puszek łączeniowych, osadzanie rozdzielni oraz przełącznic); montaż elementów systemów telewizyji przemysłowej, systemów kontroli dostępu opartych na technice światłowodowej; wykonywanie połączeń światłowodów w przełącznicach światłowodowych; wykonywanie muf światłowodowych; testowanie wykonanej instalacji.
    StPr/20/1952

    montarz i spawanie konstrukcji.
    StPr/20/1956

    Kierowca kat. C+E
    StPr/20/1957

    Kierowca kat. C
    StPr/20/1953

    obsługa okleiniarki krzywoliniowej, piły panelowej, maszyny wiertarko-frezarskiej
    StPr/20/1947

    obsługa gości hotelowych,meldowanie, wymeldowanie, zakładanie rezerwacji
    StPr/20/1961