Zamknij

Kierowca kat. C+E/Operator koparki (O)

Miejsce pracy: Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Kierowca kat. C+E/Operator koparki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 22.05.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, min. 2 lata doświadczenia, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Polski (w przypadku delegacji - zakwaterowanie, dojazd i wyżywenie zapewnione) od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 3 000 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Usługowe EKOKAN - WYKONAWSTWO Jan Niemiec, Grzegorz Niemiec spółka cywilna, 33-101 Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 8, wcześniejszy kontakt tel.: 697 504 442; CV przesyłać na adres e-mail: [email protected]
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usługowe EKOKAN-WYKONAWSTWO Jan Niemiec, Grzegorz Niemiec spółka cywilna
    Adres: Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Agata Stojanow
    Numer telefonu: 697 504 442
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.
    Elektromonter
    StPr/20/1265
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Brukarz
    StPr/20/1263

    kasjer-sprzedawca
    StPr/20/1262

    prace remontowo-budowlane, takie jak wykonywanie szalowań i rusztowań, murowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, czytanie rysunku technicznego, montowanie elementów, prace wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe.
    StPr/20/1271

    Wykonywanie pracy mechanika oraz utrzymanie porządku na stanowisku.
    StPr/20/1269

    Pracownik ochrony
    StPr/20/1266

    Ogrodnik
    StPr/20/1273

    Księgowy
    StPr/20/1274

    realizacje kontraktu w ramach powierzonego zadania, projektu i umowy, zarządzanie podległymi brygadami pracowników oraz szkolenie nowych, zamawianie i inwentaryzacja posiadanych materiałów, kontrola jakościowa prowadzonych prac, koordynacja działań z pozostałą kadrą zarządzającą, raportowanie wyników i czynny udział w rozwiązywaniu napotkanych problemów, zaangażowanie w rozwój firmy i dbałość o jej wizerunek, wdrażanie decyzji przełożonych
    StPr/20/1254
    wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

    - wykonywanie pokryć dachowych; - wykonywanie obróbek blacharskich; - realizacja pracy wg poleceń; - zaangażowanie w rozwój firmy.
    StPr/20/1255
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN