Zamknij

Pracownik do prac ciężkich - grabarz (O)

Miejsce pracy: Bernardyńska 24, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Pracownik do prac ciężkich - grabarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 10.01.2020
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: osoba sprawna fizycznie, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.30-15.30; wynagrodzenie: 2 650 zł brutto. Kontakt: Miejski Zarząd Cmentarzy w Tarnowie; ul.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Miejski Zarząd Cmentarzy w Tarnowie
    Adres: Bernardyńska 24, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Mirosława Gasiciel
    Numer telefonu: 14 621 27 89
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt osobisty , Godziny : 7.30-15.00
    Doradca klienta
    StPr/20/0100
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    wsparcie Działu Handlowego we wdrażaniu produktów z zakresu chemii technicznej; pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi kontrahentami; zdobywanie zamówień towarowych oraz
    StPr/20/0097

    Montaż instalacji sanitarnych/ kierowca kat. C+E
    StPr/20/0099
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    opieka nad osobami z niepełnosprawnością intelektualną, praca w DPS
    StPr/20/0098

    Fizjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym
    StPr/20/0094
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    Terapeuta zajęciowy
    StPr/20/0096

    Fizjoterapeuta - nauczyciel masażu praktycznego
    StPr/20/0095

    telefoniczny kontakt z klientem, dbanie o relację z klientem, dbanie o wizerunek firmy
    StPr/20/0092
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa.
    StPr/20/0091
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 600 PLN

    mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
    StPr/20/0090