Zamknij

Monter konstrukcji stalowych (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Monter konstrukcji stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 02.12.2019
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Praca w Tarnowie i okolicach od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00, wynagrodzenie: 2 400 zł
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane - Montażowe "BUDO-CHEM" STRZESAK Stefan
    Adres: Spokojna 6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Stefan Strzesak
    Numer telefonu: 14 626 66 42, 606 649 015
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Prace porządkowe z użyciem środków czystości.
    StPr/19/4544
    wynagrodzenie od od 2 040 PLN

    Kierowca kat. B - magazynier, branża spożywcza
    StPr/19/4547
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    kierowca kat. C
    StPr/19/4546
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przedstawiciel handlowy
    StPr/19/4533

    - wdrażanie prostych oraz zaawansowanych stron internetowych oraz sklepów w oparciu o projekty graficzne - zapewnianie wysokiej wydajności pisanego kodu - wdrażanie zmian na stronach i sklepach intern
    StPr/19/4525
    wynagrodzenie od od 3 421 PLN

    wykonywanie badań technicznych pojazdów
    StPr/19/4534
    wynagrodzenie od od 4 927,3 PLN

    prace budowlane oraz montażowe
    StPr/19/4540
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    Sprzedawca artykułów ogrodniczo-przemysłowych oraz praca na magazynie.
    StPr/19/4539
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    oczyszczanie odlewów, naprawa odlewów, szlifowanie odlewów
    StPr/19/4537

    Nauczyciel w przedszkolu
    StPr/19/4529
    wynagrodzenie od od 3 032 PLN