Zamknij

Kierowca-magazynier (30-)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: prowadzenie magazynu materiałów budowlanych, przewóz materiałów budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 08.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagania: prawo jazdy kat. B, ukończony kurs opera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Pośrednictwo pracy
      Numer telefonu: 14 688 23 57
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie,CV
      przekazania dokumentów:
      Inżynier budowy
      StPr/19/4452
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      nadzór nad grupą monterów
      StPr/19/4455

      Operator koparki
      StPr/19/4453
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Operator CNC
      StPr/19/4458
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Operator okleiniarki
      StPr/19/4459
      wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

      pozyskiwanie kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, sporządzanie umów i ofert
      StPr/19/4438

      Degustacja wędlin w dniach 21.11.2019 w godz. 14.00 do 19.00 22.11.2019 w godz. 13.00 do 19.00 23.11.2019 w godz. 10.00 do 18.00 oraz akcja w dnia 28.11.2019 do 30.11.2019
      122/11/2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Praca operatora maszyn pakujących, mechaniczne i ręczne pakowanie gotowych produktów. Praca w Tarnowie na III zmiany (I zm. 7.00-15.00, II zm. 15.00-23.00, II zm. 23.00-7.00).
      121/11/2019

      Praca na stanowisku opera wózka widłowego/magazyniera, prace magazynowe, załadunek i wyładunek towaru, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowych towaru. Praca w Tarnowie na III zmiany (I zm.
      120/11/2019

      Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu
      StPr/19/4444
      wynagrodzenie od od 50 PLN