Zamknij

Blacharz warsztatowy (O)

Miejsce pracy: Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: blacharz warsztatowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 7 080,65 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie, praca na wysokości pow. 3m, dobry stan zdrowia. Praca na terenie Polski, UE oraz krajów skandynawskich w godz.: 7:00-15:
    Pracodawca: IZOINSTALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Stanisław Jędrzejczyk
    Numer telefonu: 885 986 101, 603 293 433
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Inżynier budowy
    StPr/19/4452
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    nadzór nad grupą monterów
    StPr/19/4455

    Operator koparki
    StPr/19/4453
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Operator CNC
    StPr/19/4458
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Operator okleiniarki
    StPr/19/4459
    wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

    pozyskiwanie kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, sporządzanie umów i ofert
    StPr/19/4438

    Degustacja wędlin w dniach 21.11.2019 w godz. 14.00 do 19.00 22.11.2019 w godz. 13.00 do 19.00 23.11.2019 w godz. 10.00 do 18.00 oraz akcja w dnia 28.11.2019 do 30.11.2019
    122/11/2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Praca operatora maszyn pakujących, mechaniczne i ręczne pakowanie gotowych produktów. Praca w Tarnowie na III zmiany (I zm. 7.00-15.00, II zm. 15.00-23.00, II zm. 23.00-7.00).
    121/11/2019

    Praca na stanowisku opera wózka widłowego/magazyniera, prace magazynowe, załadunek i wyładunek towaru, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowych towaru. Praca w Tarnowie na III zmiany (I zm.
    120/11/2019

    Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu
    StPr/19/4444
    wynagrodzenie od od 50 PLN