Zamknij

Konstruktor (O)

Miejsce pracy: Rozwojowa 28, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Konstruktor
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 7 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika), min. 3 lata doświadczenia przy konstruowaniu maszyn, znajomość języka angielskiego, umiejętn
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ELPLC SPÓŁKA AKCYJNA
    Adres: Rozwojowa 28, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Tomasiewicz
    Numer telefonu: 14 656 66 03
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    1. Obsługa programu księgowego Optima. 2. Obsługa programu ZUS. 3. Księgowanie faktur. 4. Wykonywanie czynności kadrowych. 5. Naliczanie ZUS.
    StPr/19/4065
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Nauczanie przedmiotu w liceum dla dorosłych.
    StPr/19/4063
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    1. Zapoznanie się z przepisami BHP i P.POŻ. oraz przejście instruktażu szkoleniowego. 2. Dobór odpowiednich środków ochrony osobistej w zależności od rodzaju prac. 3. Poznanie zasad transportu materi
    StPr/19/4064

    1. Zapoznanie się z przepisami BHP i P.POŻ. oraz przejście instruktażu szkoleniowego. 2. Dobór odpowiednich środków ochrony osobistej w zależności od rodzaju prac. 3. Wykonywanie prac montażowych z za
    StPr/19/4062

    Pracownik administracyjny
    StPr/19/4037
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Kucharz
    StPr/19/4035
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Kierowca kat. D
    StPr/19/4046
    wynagrodzenie od od 19,78 PLN

    blacharz dachowy
    StPr/19/4045
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Nauczyciel języka angielskiego
    StPr/19/4040
    wynagrodzenie od od 47,25 PLN

    Pracownik biurowy
    StPr/19/4042