Zamknij

Sprzedawca na stoisku: wędliny (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Sprzedawca na stoisku: wędliny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziany staż pracy. Praca w Tarnowie lub w Tarnowcu od pon. do sob. na dwie zmiany: I zmiana: 6.00-14.00; II zmiana: 13.30-21.30; pierwsza umow
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Nasza Tradycja sp. z o.o.
    Adres: Koszycka 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Ewelina Ankow
    Numer telefonu: 539 104 621
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Pracownik administracyjny
    StPr/19/4037
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Kucharz
    StPr/19/4035
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Kierowca kat. D
    StPr/19/4046
    wynagrodzenie od od 19,78 PLN

    blacharz dachowy
    StPr/19/4045
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Nauczyciel języka angielskiego
    StPr/19/4040
    wynagrodzenie od od 47,25 PLN

    Pracownik biurowy
    StPr/19/4042

    1. Przyjmowanie ofert. 2. Odbieranie telefonów. 3. Prowadzenie list osobowych i czasu pracy. 4. Obsługa urządzeń biurowych. 5. Pomoc w sporządzaniu faktur. 6. Obsługa programu "Optima".
    StPr/19/4058
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Praca z dziećmi - 5-latkami.
    StPr/19/4054

    - bieżąca obsługa klientów - dbałość o strefę brudną i czystą w gabinecie. - mile widziana znajomość technik pedicure, - mile widziana umiejętność pracy frezarką, - perfekcyjna dbałość o estetykę wyk
    StPr/19/4021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Recepcjonista/stka
    StPr/19/4018