Zamknij

Pomocnik wiertacza (D)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: wiercenie studni głębinowych, odwiertów pod pompy ciepła, usłygi hydrauliczne, przyłącza wody, czyszczenie studni, pomoc przy obsłudze maszyny wiertniczej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Zawód:
      • Wiertacz studni
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Wymagania: wykształcenie zawodowe, preferowane osoby z wykształceniem mechanicznym, mile widziane doświa
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Pośrednicy pracy
        Numer telefonu: 146882357
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie, CV, świadectwa pracy
        obsługa klientów w języku niemieckim zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie, odpowiedzialność za przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych, uzupełnianie danych w wewnętrznej
        StPr/19/3786
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        - Przygotowywanie, realizacja i zarządzanie projektami serwisowymi: przygotowywanie dokumentacji technicznej, zestawień materiałowych, organizacja czasu pracy; - Przeprowadzanie napraw i przeglądów pr
        StPr/19/3785
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Praca w sklepie obuwniczym
        StPr/19/3784
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Obsługa maszyny samoczyszczącej.
        StPr/19/3769
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Fryzjer damsko-męski
        StPr/19/3768

        - zakładanie zieleni miejskiej, - montaż małej architektury, - montaż wyrobów i nawierzchni placów zabaw.
        StPr/19/3758
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        - prace ziemne, - układanie nawierzchni betonowej, - budowa nawierzchni z tworzyw sztucznych, - montaż małej architektury i placów zabaw.
        StPr/19/3757

        Pracownik do obsługi klientów i biura
        StPr/19/3761

        Przedstawiciel handlowy
        StPr/19/3759
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Kucharz samodzielny
        StPr/19/3744