Kasjer (O)

Miejsce pracy: Błonie 2, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów przy kasie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Brak wymagań. Zakres obowiązków: obsługa klientów przy kasie. Praca w Tarnowie od pon. do nd. na trzy zmiany w godz.: 12.00-16.00, 16.00-20.00, 17.00-22.00; praca na pół etatu; wynagrodzenie 1 250 zł
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Auchan Polska Sp. z o.o.
    Adres: Błonie 2, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Stempak
    Numer telefonu: 14 628 86 03
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.
    Kierowca kat.B
    StPr/19/2410
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Kuchnia Polska
    StPr/19/2425
    wynagrodzenie od 18,35 - 20,62 PLN

    Operator koparko-ładowarki
    StPr/19/2423
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    elektryk
    StPr/19/2419
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Kierowca kat. C+E
    StPr/19/2437
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    kierowca samochodu osobowego - taksówki
    StPr/19/2435

    izolacje ciepłoochronne i zimnoochronne
    StPr/19/2428
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Monter kanałów wentylacyjnych
    StPr/19/2429

    Monter izolacji przemysłowej
    StPr/19/2430
    wynagrodzenie od od 4 927,27 PLN