Brukarz (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: brukarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: 1 rok doświadczenia na stanowisku, wykształcenie bez znaczenia. Praca w na terenie powiatu tarnowskiego od pon. do pt. (zapewniony dojazd do pracy z Łukowej) w godz.: 7.00-15.00, wynagrodze
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Budowlana JAR BUD Jarosław Czosnyka
    Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Jarosław Czosnyka
    Numer telefonu: 509 524 662
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Wspieranie bieżących czynności działu księgowego tj. m.in.: - sprawdzanie poprawności przyjmowanych dokumentów, - archiwizacja i porządkowanie dokumentów księgowych, - kontakt z kontrahentami w wybra
    StPr/19/1578
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Dostawa kebabów do klienta, obsługa klienta oraz prace pomocnicze w kuchni.
    StPr/19/1582
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Staż organizowany przez GUP. Porządkowanie dokumentacji kadrowej, akt ososbowych, archiwizacja dokumentów, wykonywanie zestawień danych na potrzeby komórki organizacyjnej, uzgadnianie skierowań na bad
    StPr/19/2570

    - obsługa inwestycji - kontrola jakości wykonanych robót - analiza rynku, opracowywanie i kontrola planów sprzedażowych - doradztwo techniczne i obsługa klienta instytucjonalnego (urzędy, spółdzielni
    StPr/19/1565
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Pielęgniarka
    StPr/19/1585
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Diagnosta laboratoryjny
    StPr/19/1584
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Nauczyciel matematyki
    StPr/19/1551
    wynagrodzenie od od 2 538 PLN

    Nauczyciel języka hiszpańskiego
    StPr/19/1553
    wynagrodzenie od od 1 269 PLN

    Nauczyciel filozofii
    StPr/19/1554
    wynagrodzenie od od 705 PLN

    Nauczyciel biologii
    StPr/19/1552