Zamknij

Kierowca-magazynier (O)

Miejsce pracy: Hodowlana 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Kierowca-magazynier
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, dyspozycyjność, komunikatywność. Praca w Tarnowie na dwie zmi
    Pracodawca: STANISŁAW BOSAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAGNAT"
    Adres: Hodowlana 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Andrzej Trytek
    Numer telefonu: 605 890 336
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub kontakt osobisty
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    telefoniczny kontakt z klientem, dbanie o relację z klientem, dbanie o wizerunek firmy
    StPr/19/1128
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    1. Zapoznanie się ze strukturą i Regulaminem Organizacyjnym. 2. Zapoznanie się z Regulaminem Pracy. 3. Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną i archiwalną. 4. Obsługa korespondencji. 5. Archiwizacja
    StPr/19/1141
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    osoba do krojenia pieczywa
    StPr/19/1138
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Spawacz Argon plus Elektroda 141/111 - spawanie rur od fi100-2200, grubość ścianki do 25 mm
    StPr/19/1139
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Monter płyt warstwowych i konstrukcji stalowych
    StPr/19/1129

    stoisko mięso-wędliny
    StPr/19/1130

    Fryzjer damsko-męski
    StPr/19/1120

    Przygotowywanie stanowiska pod kafelkowanie i hydraulikę, układanie płytek, fugowanie.
    StPr/19/1111

    Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkaniowych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.
    StPr/19/1112

    Szpachlowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, malowanie fasad.
    StPr/19/1113