Zamknij

Kasjer - sprzedawca (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Kasjer - sprzedawca (O)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 08.02.2019
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie, Zbylitowskiej Górze, Tarnowcu (miejsce pracy do uzgodnienia) od pon. do niedz. na t
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Nasza Tradycja sp. z o.o.
    Adres: Koszycka 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Ewelina Ankow
    Numer telefonu: 539 104 621
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Fryzjer damsko-męski
    StPr/19/0571
    wynagrodzenie od do 1 125 PLN

    Piekarz
    StPr/19/0567
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Konserwator maszyn i urządzeń
    StPr/19/0568
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    Piekarz piecowy
    StPr/19/0569

    - prawidłowe zabezpieczanie zakładu celem uniemożliwienia wychowankom samowolnego oddalenia się z placówki; - interweniowanie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia wychowanków oraz personelu; - zabe
    StPr/19/0566
    wynagrodzenie od 2 550 - 2 890 PLN

    Asystent księgowego
    StPr/19/0577
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    praca na linii produkcyjnej klocków hamulcowych, obsługa mieszalnika
    StPr/19/0549

    praca na linii produkcyjnej klocków hamulcowych, nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn, wykonywanie przeglądów maszyn, konserwacja parku maszyn.
    StPr/19/0546

    1. Przyjmowanie towarów. 2. Wydawanie towarów. 3. Sprawdzanie faktur. 4. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. 5. Układanie towarów na regałach i paletach zgodnie z zaleceniami.
    StPr/19/0545
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    1. Przyjmowanie dostaw. 2. Przygotowanie towaru według dokumentacji wysyłkowej. 3. Rozładunek towaru. 4. Załadunek towaru według zamówień.
    StPr/19/0544