Zamknij

Pracownik socjalny II stopnia (O)

Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: sporządzenie ROMŻ dla uczestników projektu Małopolski Tele-Anioł; sporządzenie drugiej części IPWiO stanowiącej podstawę kontraktu trójstronnego; podpisywanie w imieniu podmiotu realizującego usługi o
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 10.12.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna lub do dnia 31.12.2013 r. ukończone studia w
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach
    Adres: 3 Maja 2, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Wałęza
    Numer telefonu: 666 038 878
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    wykonywanie instalacji kominowych i wentylacyjnych, przewierty w betonie, prace murarskie
    StPr/18/5291
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Ślusarz
    StPr/18/5289
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Elektryk
    StPr/18/5290

    Mechanik pojazdów samochodowych
    StPr/18/5294
    wynagrodzenie od do 500 PLN

    Opiekunka dziecięca
    StPr/18/5300
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Wykonywanie elementów części maszyn na obrabiarkach sterowanych numerycznie, przygotowanie narzędzi, analiza rysunku technicznego oraz wdrożenie programu obróbczego, pomiary elementów wykonanych.
    StPr/18/5299
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Osoba sprzątająca
    StPr/18/5297
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Pracownik gospodarczy
    StPr/18/5298

    Prace wykończeniowe przy mechanicznych elementach, gratowanie ostrych krawędzi, wiercenie i gwintowanie otworów, inne prace ślusarskie.
    StPr/18/5296

    Naprawy wyposażenia hotelu, prace porządkowe oraz remontowe.
    StPr/18/5280
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN