Zamknij

Sprzedawca w branży spożywczej (D)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, przyjmowanie towaru, układanie towaru na półkach, wprowadzanie danych do urządzeń, sprawdzanie cen i towaru w sklepie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 06.12.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • książeczka sanepidowska
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku sprzedawca min. pół roku, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Praca w Tarnowie, na dwie zmiany, od pn do pt w godzinach: I zm. 6-14, II zm. 12-2
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Pośrednicy pracy
        Numer telefonu: 146882357
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
        prowadzenie zajęć praktycznych z młodzieżą w warsztatach szkolnych.
        StPr/18/5265
        wynagrodzenie od od 1 877 PLN

        kelner
        StPr/18/5267
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN

        Pomoc kuchenna
        StPr/18/5268
        wynagrodzenie od do 2 192 PLN

        Kucharz
        StPr/18/5269

        sprzedaż leków poza obrotem aptecznym
        StPr/18/5272
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        StPr/18/5257
        wynagrodzenie od do 13,7 PLN

        wykonywanie badań technicznych pojazdów
        StPr/18/5263
        wynagrodzenie od do 4 927,3 PLN

        Praca na terenie ZUS Tarnów.
        StPr/18/5258
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        telefoniczny kontakt z klientem
        30/12/2018
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        Monter - serwisant wanien