Zamknij

Doradca techniczno - handlowy (O)

Miejsce pracy: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: monitorowanie rynku, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami (klientami firmy), promowanie produktu, analizowanie efektywności prowadzonej działalności handlowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 04.12.2018
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane elektryczne, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, spostrzegawczość, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, samodzielność, w
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAKRO FHU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Marek Budzyn
    Numer telefonu: 600 088 428
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    prowadzenie zajęć praktycznych z młodzieżą w warsztatach szkolnych.
    StPr/18/5265
    wynagrodzenie od od 1 877 PLN

    kelner
    StPr/18/5267
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    Pomoc kuchenna
    StPr/18/5268
    wynagrodzenie od do 2 192 PLN

    Kucharz
    StPr/18/5269

    sprzedaż leków poza obrotem aptecznym
    StPr/18/5272
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    StPr/18/5257
    wynagrodzenie od do 13,7 PLN

    wykonywanie badań technicznych pojazdów
    StPr/18/5263
    wynagrodzenie od do 4 927,3 PLN

    Praca na terenie ZUS Tarnów.
    StPr/18/5258
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    telefoniczny kontakt z klientem
    30/12/2018
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Monter - serwisant wanien