Zamknij

Śmiertelny wypadek w Tarnowie

13:15, 16.01.2020 | KMP Tarnów
REKLAMA
Skomentuj

Zaalarmowane służby bardzo szybko przybyły na miejsce, aby udzielić pomocy poszkodowanym. Tu okazało się, że pieszy przechodząc przez ulicę Orkana, został potrącony przez jadący samochód. Ratownicy udzielali pomocy przedmedycznej na miejscu wypadku, a następnie poszkodowanego, który był w stanie nieprzytomnym, odwieźli do tarnowskiego szpitala. Policjanci obsługujący to zdarzenie ustalili, że kierowca to 40-letni mieszkaniec Tarnowa, który jechał w kierunku Woli Rzędzińskiej. Na wysokości przystanku na ulicy Orkana z jego lewej strony wszedł bezpośrednio przed jego pojazd mężczyzna, a kierowca nie zdążył zahamować.

Badanie trzeźwości kierującego nie wykazało alkoholu w organizmie. Utrudnienia w tym miejscu trwały kilkadziesiąt minut. Niestety około godziny dziewiątej ze szpitala wpłynęła informacja, że 56-letni pieszy, mieszkaniec Woli Rzędzińskiej, uczestnik wypadku w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Obecnie Komenda Miejska Policji w Tarnowie prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

(KMP Tarnów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone