Zamknij
REKLAMA

Pijany kierował koparką. Wpadł w czasie kontroli drogowe

11:02, 28.12.2018 | W.Z
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci Referatu Ruchu Drogowego KPP w Dąbrowie Tarnowskiej podczas służby zatrzymali do kontroli drogowej 33-latka, który kierował koparką. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kontrolowany jest nietrzeźwy a wynik tego badania to blisko 5 promili.

W ubiegły piątek (21.12.2018 roku) około godz. 16.00.  policjanci dokonali kontroli drogowej kierującego koparką poruszającego się po drodze publicznej, w trakcie czynności okazało się, iż mężczyzna znajduje się pod znacznym wpływem alkoholu a urządzenie wykazało blisko 5 promili alkoholu  w organizmie 33-latka. Dalsza kontrola w bazie informatycznej wykazała, że mężczyzna w ogóle nie powinien kierować: po pierwsze przez alkohol, po drugie przez sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Koparko-ładowarkę przekazano innej trzeźwej osobie, która przyjechała na miejsce kontroli 33-latka.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.Tekst i zdjęcia: KPP Dąbrowa Tarnowska

(W.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone