Zamknij
REKLAMA

Złodziej na ulicach tarnowa. Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia

08:59, 12.07.2018 | W.Z
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Tarnowie przyjęła zgłoszenie o kradzieży większej kwoty pieniędzy, do której doszło na jednej z ulic miasta w dn. 10 lipca br.

Na miejsce skierowane zostały policyjne służy, które natychmiast podjęły intensywne czynności, mające na celu ustalenie sprawcy. Dzisiaj od samego rana działania te są kontynuowane. Z uwagi na dobro toczącego się postępowania, na chwilę obecną nie możemy mówić o okolicznościach ani szczegółach tego zdarzenia.

Apelujemy natomiast do osób, które były ewentualnymi świadkami kradzieży lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej sprawcy, o kontakt z Policja pod całodobowym numerem telefonu 997 lub numerem /14/ 628 1215 (w godz. 7.30-15.30)

(W.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone