Zamknij
REKLAMA

Mercedes dla MOK w Brzesku

16:15, 07.12.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Firma Zasada Trans Spedition nieodpłatnie przekazała busa marki Mercedes Vito Miejskiemu Ośrodkowi Kultury. Było to możliwe dzięki dobrej współpracy burmistrza Tomasza Latochy z przedstawicielami biznesu działającymi na terenie gminy Brzesko.
-Miejski Ośrodek Kultury, jak i inne gminne jednostki wielokrotnie korzystały już z transportowej pomocy firmy Zasada Trans Spedition. Po kilku spotkaniach przedstawiciel firmy, Janusz Szot postanowił za darmo przekazać mercedesa placówce. Jest to znakomity przykład społecznej odpowiedzialności biznesu, mam nadzieję, że współpraca na tym polu będzie się układać równie dobrze w przyszłości – mówi burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha.


Przekazane auto ma osiem miejsc siedzących, po demontażu foteli może służyć jako pojazd transportowy, a taki w Miejskim Ośrodku Kultury jest niezbędny. Służyć będzie do przewożenia artystów na występy, sprzętu na koncerty i wydarzenia kulturalne. Na pewno korzystać będą z niego folklorystyczne zespoły i koła gospodyń wiejskich, które bardzo często biorą udział w różnych kulturalnych i artystycznych przedsięwzięciach.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone