Zamknij

Okazja czyni złodzieja

15:48, 04.09.2018 | Z.F
Skomentuj
REKLAMA

Wykorzystując nieostrożność właściciela pojazdu skradli z jego wnętrza pozostawioną nawigację. Zatrzymani tarnowianie odpowiedzą za kradzież mienia przed tarnowskim sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

Na początku sierpnia jeden z mieszkańców Tuchowa pozostawił swój samochód Renault Clio na parkingu jednego ze sklepów w Tuchowie. Mężczyzna nie zamknął samochodu i poszedł na zakupy. Gdy wrócił zorientował się, że z jego pojazdu ktoś skradł pozostawioną nawigację. Straty jakie poniósł przez swoją nierozważność sięgnęły kwoty 850 złotych. Kradzież zgłosił w Komisariacie Policji w Tuchowie. Tuchowscy policjanci weryfikując przyjęte zgłoszenie ustalili osoby, które mogły dokonać tego przestępstwa. W zeszłym tygodniu (28.08) podczas przeszukania w miejscu ich zamieszkania odzyskali skradzioną nawigację. Sprawcy to mieszkańcy Tarnowa w wieku 44 i 34 lat. Zostali zatrzymani i przewiezieni do Tuchowa. Podczas przesłuchania przyznali się do kradzieży i złożyli w tej sprawie wyjaśnienia.

Policjanci przedstawili obojgu mężczyznom zarzut kradzieży określony w art. 278 kk, a następnie zwolnili. Za swój czyn jednak odpowiedzą przed tarnowskim sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz