Zamknij
REKLAMA

Bieg "Przybij 5tkę" odbędzie się w Dąbrowie Tarnowskiej

11:58, 16.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Będzie to już kolejna edycja biegu "Przybij 5tkę", która organizowana jest przez Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Początek zmagań sportowych już 3 czerwca o godzinie 14:00. Za organizację biegu odpowiada stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska, jednak honorowym patronem tej imprezy jest komendant powiatowy nadkom. Mirosław Strach.

Cały dochód z tegorocznej imprezy zostanie przekazany na cele charytatywne - na rehabilitację ruchową podopiecznych Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń", mieszczącej się w Dąbrowie Tarnowskiej. Cel jest szczytny, bowiem ma zjednoczyć wszystkich amatorów biegania i zdrowego stylu życia, integracja społeczności lokalnej, promowanie aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku, popularyzowanie aktywności wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych.  

Dla każdego z uczestników przewidziane są liczne atrakcje m.in. rywalizacja w biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, statuetki i medale dla każdego uczestnika, pokaz radiowozów, motocykli policyjnych oraz prezentacja około 100 jednostek broni palnej ze Stowarzyszenia ONE SHOT i Ekipy 061. Organizatorzy zapowiadają, że każde chętne dziecko będzie mogło usiąść za kółkiem radiowozu czy motocykla i na chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

AlbertinaAlbertina

0 0

viagra online 07:30, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone