Zamknij

Trwa zbiórka na plac zabaw dla dzieci z dąbrowskiego Domu Dziecka

14:38, 17.05.2021 | Z.F
Skomentuj
REKLAMA

Dom Dziecka w Dąbrowie Tarnowskiej potrzebuje modernizacji placu zabaw. W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Łukasz Bociek jako członek zarządu Stowarzyszenia Polska 2050 Szymona Hołowni ogłosił zbiórkę na rzecz podopiecznych dąbrowskiej placówki.

- Rozmawialiśmy z dyrekcją oraz wychowawcami jak i z wychowankami. Określiliśmy pewne potrzeby, które będą do zrealizowania. Mamy też odzew ze strony społeczeństwa darczyńców, którzy już część tych potrzeb zaspokoili. Część rzeczy mamy zebrane, ale w dalszym ciągu chcę tę akcję kontynuować, żeby do końca maja jeszcze parę rzeczy zabrać oraz zorganizować coś fajnego dla dzieciaków - mówi Łukasz Bociek.

Jak podkreśla Łukasz Bociek, ważne jest, by dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu, stąd też pomysł rozbudowy placu zabaw.

- Pomysł rozbudowy placu zabaw powstał, by przede wszystkim zorganizować coś na zewnątrz. Jeżeli się powtórzy okres pandemiczny, a dzieciaki będą zamknięte na terenie Domu Dziecka, ważne będzie, żeby miały możliwość zagrać w piłkę, czy po prostu spędzić czas na placu zabaw - mówi Łukasz Bociek.

Organizatorzy liczą na wsparcie i zaangażowanie w akcję.

Każda pomoc będzie mile widziana i wiadomo, że w tego typu placówkach pomoc jest zawsze potrzebna i w związku z tym, każdy gest, każda osoba, która chce w jakikolwiek sposób pomóc będzie mile widziana - mówi Łukasz Bociek.

W związku z dużym zainteresowaniem uruchomiona została zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl

Aby wesprzeć dąbrowski Dom Dziecka, należy wpłacić datki na https://zrzutka.pl/byfvxf 

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%