Zamknij

Weekend rozpoczynamy w czwartek

13:38, 02.08.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Sierpień w kalendarzu kulturalnym Tarnowa od 12 lat stoi bluesem za sprawą Letnich Spotkań z Bluesem - BYŁ SOBIE BLUES.
Nie inaczej jest w tym roku, poza miejscem. Po raz pierwszy wszystkie koncerty w ramach Był Sobie Blues odbędą się w Amfiteatrze Letnim przy ul. Kopernika.


Już dziś (czwartek) inaugurujemy z Wojtkiem Klichem, pomysłodawcą i animatorem BSB, 13. edycję tego wydarzenia muzycznym spotkaniem artystów z osobami niepełnosprawnymi oraz kameralnym koncertem Sam Na Sam Z Bluesem, podczas którego wystąpi  Marek "Makaron" Motyka. Początek o 18:30.

3 sierpnia (piątek) od 19:00 z muszli amfiteatralnej rozbrzmiewać będzie muzyka blues-rockowa za sprawą takich wykonawców jak:
Makaron&Riko, Drum Syndrom, Double Machine.
Link do Był Sobie Blues z opisami wszystkich wykonawców: https://bit.ly/2n3F7WL
Link do profilu Był Sobie Blues na facebook'u: https://bit.ly/2O5Ckrk

4 sierpnia (sobota) o 20:00 zapraszamy do Amfiteatru na kolejną odsłonę Sceny eXperymentalnej. Tym razem przed tarnowską publicznością kompozycje Chopina, Debussy'ego, Saint-Seans'a, Grieg'a, Monti'ego zagra duet harfowo-fletowy: Elżbieta Baklarz i Wioletta Strączek.
Link do wydarzenia: https://bit.ly/2KkxbcJ
Link do wydarzenia na facebook'u: https://bit.ly/2LVo2MJ

5 sierpnia (niedziela) od 13:00 amfiteatralną scenę przejmie kwartet smyczkowy Con Affetto, który zabierze "Dzieci Małe i Duże" do krainy ulubionych bajek. W programie koncertu "Con Affetto....bajkowo!" pojawią się ukochane tematy muzyczne.. od Koziołka Matołka do Shreka. Na autorskie koncerty kameralne z Con Affetto zapraszamy również 19, 26 sierpnia i 9 września również o 13:00.
Link: https://bit.ly/2KkYi7y
Link do wydarzenia na facebook'u: https://bit.ly/2O5wDda

Wstęp na wszystkie te wydarzenia jest wolny.
 

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone