Zamknij

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie stawia na sport

15:25, 28.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Nową specjalność oferuje Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie. Na Wydziale Zarządzania i Turystyki, kierunek Zarządzenie powstanie Zarządzanie w sporcie, zarówno na studiach I  i II stopnia. Jest to odpowiedź uczelni na potrzeby o których informowali studenci.

Jak mówi prof. MWSE dr hab. Michał Woźniak, rektor MWSE w Tarnowie - "Współczesny sport to coś więcej niż tylko rozrywka czy rekreacja. To globalny biznes przypominający nowoczesne firmy, które podobnie jak one wymaga profesjonalnego zarządzania. Obserwuje się duże zapotrzebowanie na doradców, konsultantów oraz menedżerów, potrafiących efektywnie zarządzać organizacjami sportowymi. Odpowiednio przygotowani będą ogromną szansą do poprawy funkcjonowania sportu i budowy pozytywnego wizerunku sportu tak na rynku lokalnym, jak i zagranicą" 

Uczelnia obecnie prowadzi rekrutacje na 13 obszarów tematycznych studiów podyplomowych, kursy językowe oraz kursy dokształcające. Rekrutacja prowadzona jest również na studia I stopnia na kierunkach Turystyka i rekreacja, Zarządzanie, Pedagogika czy Finanse i Rachunkowość.
Kierunki II stopnia które są oferowane to Pedagogika i zarządzanie. Zapisu można dokonać do 30 września. MWSE również szczyci się certyfikatem ośrodka egzaminacyjnego Pearson.

Chętni spróbowania swoich sił mogą sprawdzić zasady rekrutacji na stronie Uczelni : www.mwse.edu.pl. Można tam również sprawdzić sylwetke absolwenta nowej specjalności czy całą ofertę edukacyjną.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone