Zamknij

Katarzyna Kołodziej Keyt nagrała teledysk do utworu CRAZY

13:12, 22.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Może kogoś przejdą „ciary” po odsłuchaniu tej piosenki. To taka skompresowana dawka emocji w raczej smutnym i ciągle pędzącym naprzód świecie. Powiedziała skrzypaczka Katarzyna Kołodziej Keyt o swoim pierwszym teledysku, który kilka dni temu ujrzał światło dzienne - opublikowany w serwisie Youtube. Liczba wyświetleń ciągle rośnie.

Jak powstawał ten teledysk? 

Pomysł  zrodził się już w styczniu tego roku, jednak przez długi czas pogoda nie pozwalała nam na jego realizację. Scenariusz napisaliśmy razem z Robertem Gorzkowskim (Robgorsky Dj) i wspaniałą ekipą Kt2 Studio, która zajęła się kręceniem i składaniem klipu. W utworze zakochaliśmy się zaraz po jego premierze i już wtedy wiedziałam, że muszę stworzyć swój cover. Świetnie sprawdziła się również ekipa i realizator Raven Studio nagrań w Skrzyszowie. Długo szukaliśmy również miejsca. Koniec końców nawiązaliśmy współpracę z największym Parkiem Rozrywki w Polsce - Energylandią.

Jak długo trwała praca nad nim?

Cały dzień zdjęciowy spędziliśmy w przepięknej scenerii Parku Rozrywki. Dużo pracy, setki ujęć, ale także i świetna zabawa. To był cudowny dzień, na pewno zapamiętamy go na długo i wybierzemy się jeszcze nie raz do Energylandii. Warto też wspomnieć o pracy, którą wykonała ekipa filmowa - zabraliśmy im dobrych pare dni z życia lecz końcowy efekt naszej wspólnej pracy jest dokładnie tym, co chcieliśmy osiągnąć.


To pierwszy Twój teledysk. Jakie ma to dla Ciebie znaczenie, że on powstał?


Przekazuję jakąś cześć siebie dla innych. Gram, by wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, może kogoś przejdą "ciary" po odsłuchaniu piosenki, to taka skompresowana dawka emocji w raczej smutnym i ciągle pędzącym naprzód świecie. Jest to dla mnie forma spełnienia, więc na pewno powstanie dużo więcej klipów w naszym wykonaniu.

Link do teledysku można znaleźć pod adresem: https://youtu.be/4XALKll2N-k
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone