Zamknij

"Gromnicki Nikifor" pokaże się w Muzeum Etnograficznym

09:10, 22.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Już w tę niedzielę kolejna wystawa z cyklu "Galeria Jednego Obiektu". Jest to akcja organizowana przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Jak zapewniają organizatorzy, to doskonała okazja do poznania nowych, ciekawych eksponatów.

Wybrane obiekty prezentowane są na comiesięcznych spotkaniach. Najbliższe w niedzielę 27 maja o godz. 13:00 w Muzeum Etnograficznym w Tarnowie. Tematem spotkania będzie twórczość Jana Kaweckiego zwanego „Gromnickim Nikiforem” i obraz „Mauzoleum w Ogrodzie Strzeleckim i pomnik Gen. Józefa Bema w Tarnowie”.

Spotkanie wzbogacą pogadanki dotyczące dziejów obiektu, okoliczności znalezienia się go w Muzeum. Tradycyjnie, po spotkaniu będą rozdane widokówki z omawianym obiektem.

Źródło UMT Tarnów

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone