Zamknij

Poznaj Małopolskę Jana Pawła II – radio RDN Małopolska i Gmina Tarnów realizują wspólny projekt

11:53, 05.05.2021 | Z.F
Skomentuj
REKLAMA

Jest on adresowany do przedszkolaków i związany z faktem, że Święty Jan Paweł II, w październiku 2020 roku, został przez Watykan ogłoszony Patronem Małopolski. Celem tej wyjątkowej inicjatywy jest zapoznanie dzieci z życiem, miejscami i osobami związanymi z jednym z największych Polaków współczesnej historii. Realizacja projektu odbywa się poprzez kolorowankę i cykl audycji poświęconych tej tematyce. - Papież Polak – Święty Jan Paweł II, jak wiemy, szczególnie ukochał Małopolskę. Słynne są Jego wycieczki górskimi szlakami oraz innymi, urokliwymi zakątkami naszego regionu – mówi dyrektor radia RDN Małopolska, ks. dr hab. Jan Bartoszek.Dziesięciominutowe audycje emitowane są w radiu RDN od poniedziałku do piątku przez cały maj. Każdego dnia o godz. 10.10  realizowany jest temat przypisany na dany dzień. Po wysłuchaniu audycji prowadzący zapraszają dzieci do utrwalenia tematu poprzez pokolorowanie obrazka, któremu poświęcony był program danego dnia. - Wszystkie gminne przedszkola już otrzymały kolorowanki i włączają się do akcji: Poznaj Małopolskę Jana Pawła II – mówi wójt, Grzegorz Kozioł.Kolorowanki trafią do starszych grup przedszkolnych. Ponadto, na zakończenie projektu, wylosowane w każdej placówce maluchy otrzymają otrzymają nagrody od Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Będą to hulajnoga i zestaw artystyczny.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

FrankFrank

0 0

Hello.

My name is Natalia. I am an expert in posting articles and texts on various websites.

Would you be interested in a mutual cooperation? In fact, I have to propose you something but before starting working answer please this questionnaire in the link below: https://forms.gle/58NDRfrHg3RMdRcW7

It takes no more than 3 minutes but will clarify all the details of the project and accelerate each stage of your future partnership.

Thank you in advance for your time and I’m looking forward to a fruitful collaboration.

If you require any further information about the questionnaire or anything else, feel free to contact me [email protected] .

Best regards!
22:33, 10.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%