Zamknij

Maciej Gładysz na podium IV rundy WSK w Sarno!

12:43, 26.03.2019 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

W miniony weekend na włoskim torze Sarno odbyła się czwarta runda WSK Super Master Series, w której znakomicie zaprezentował się Maciej Gładysz w kategorii Mini 60 wywalczając drugie miejsce w finale swojej kategorii tej prestiżowej serii kartingowej. W zawodach wystartowali również Marcel Kuc w kategorii OK Junior oraz Kacper Szczurek w kategorii OK.

Wszyscy kierowcy naszego klubu TTSK K-TEAM Tarnów zanotowali bardzo dobre pozycje wśród wszystkich polskich kierowców. Maciej Gładysz stanął na podium zajmując 2 pozycję w wyścigu finałowym, z kolei Kacper Szczurek wjechał do ścisłego finału kategorii OK w którym po pięknym boju osiągnął metę na 14 pozycji, a Marcel Kuc po pechowych półfinale i karze +5 s za zderzak nie wjechał ostatecznie do finału kategorii OK Junior.

W klasyfikacji generalnej całego sezonu WSK Super Master Series 2019 nasi zawodnicy są sklasyfikowani na: Maciej zajmuje 6 miejsce w kategorii Mini 60, a Marcel zajmuje 21 miejsce w kategorii OKJ. Dalsze miejsca ze względu, że nie startowali we wszystkich rundach zajmują Kajetan Gawron na 62 pozycji w kategorii Mini 60 oraz Kacper Szczurek na 26 pozycji w kategorii OK.

Młodzi polscy kierowcy pokazali świetną formę w najlepszej kartingowej lidze świata. World Series Karting to rozgrywki, w których startują najlepsi zawodnicy z całego świata.

Teraz nasi kierowcy przygotowywać się będą do startu polskiego sezonu oraz do startów w rundach Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata.

Kibicujemy wszystkim naszym reprezentantom oraz trzymamy mocno kciuki za sukcesy i udane występy!

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone