Zamknij

Unia Tarnów pokonała Częstochowę!

15:33, 20.08.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj


Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała forBET Włókniarz Częstochowa 51:39. Spotkanie mogło się podobać, bo nie brakowało ciekawych mijanek. Były też chwile grozy. Tak się stało tuż po starcie 5 biegu kiedy to doszło do upadku trzech żużlowców a na tor wyjechały dwie karetki. Najmocniej w tym zdarzeniu ucierpiał Fredrik Lindgren, którego więcej nie oglądaliśmy w niedzielnym spotkaniu.

Zadowolony ze swojej postawy podczas niedzielnego spotkania może być też Artur Mroczka, któremu niewiele brakło by na swoim konice zapisać komplet punktów. Jak sam przyznaje to spotkanie jechał z myślą o niedawno zmarłym Tomku Jędrzejaku.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone