Zamknij

Zabrakło punktów, by wygrać. Unia Tarnów przegrała ze Startem Gniezno 42:48

09:11, 28.04.2021 | Z.F
Skomentuj
REKLAMA
To znów nie było spotkanie, które ułożyłoby się po myśli tarnowskich Jaskółek. W poniedziałek przy ul. Zbylitowskiej Unia Tarnów podjęła drużynę Startu Gniezno. Początkowo gospodarze stracili sporo punktów, by później próbować je nadrabiać. To sprawiło, że tuż przed biegami nominowanymi pojawiła się iskierka nadziei na wygraną przez gospodarzy. Jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 42:48 dla Aforti Startu Gniezno.

- Znowu przegraliśmy mecz. Czego brakło? Punktów brakło - mówił po spotkaniu ze Startem Gniezno Ernest Koza z Unii Tarnów.

 

Gospodarze z biegu na bieg starali się nadrobić stracone w początkowych startach punkty. 10-punktowa przewaga gości zaczęła topnieć i tuż przed biegami nominowanymi była szansa na odwrócenie losów spotkania i zwycięstwo zawodników z Tarnowa. Jednak po wykluczeniu Ernesta Kozy za zerwanie taśmy w 11. biegu i lepszego startu w wykonaniu pary gości w 14. rundzie Unia Tarnów znów poczuła smak porażki.

- Jeszcze mieliśmy nadzieję w tym ostatnim biegu. Tam Artur Mroczka trzeci jechał, ale jakaś dziura się pojawiła i spadł na czwarte miejsce. Cała nadzieja była w tych nominowanych – opisywał Ernest Koza z Unii Tarnów.

- Potrzebowaliśmy wygranych w biegach nominowanych. To bardzo ważne, by – w tej sytuacji – w biegach 14. i 15. pokazać moc. Rozczarowaliśmy. Tak że musimy się zreorganizować, no i jechać dalej – mówił po meczu Rohan Tungate z Unii Tarnów.

 

Zawodnicy tarnowskich Jaskółek zdają sobie sprawę, że po 4 porażkach w sezonie czas na wygraną.

- To jedyna rzecz, na której musimy się skupić. Jest ciężko, ale musimy się zebrać do kupy, znaleźć szczęście i wygrywać mecze – dodawał Rohan Tungate z Unii Tarnów.

Dodajmy, że następny mecz Unia Tarnów rozegra na wyjeździe z drużyną ROW Rybnik, z kolei na swoim stadionie Jaskółki zaprezentują się 15 maja w spotkaniu z Arged Malesą Ostrów.

 

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%