Zamknij
REKLAMA

Wpadli przez …pizzę

14:22, 06.11.2019 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Dwaj nastolatkowie z gminy Żabno na długo zapamiętają smak pizzy, przez którą wpadli w ręce tamtejszych policjantów. Zarzucono im zniszczenia szkolnego mienia o wartości 3 tysięcy złotych. Skruszeni obiecali naprawić szkody.

W drugiej połowie października 17 i 18-latek pojawili się z piwem i pizzą wieczorem, w rejonie szkoły podstawowej w Otfinowie, gdzie na boisku urządzili sobie imprezę. Pojedli, popili, a kiedy zakończyli wizytę, pozostawili po sobie jedynie zniszczenia i straty sięgające 3 tysiące złotych.

Sprawa uszkodzenia ogrodzenia i bramki piłkarskiej została zgłoszona policji. Wtedy też okazało się, że nastolatkowie, ku uciesze mundurowych pozostawili na miejscu coś znacznie więcej. Podczas oględzin śledczy znaleźli i zabezpieczyli paragon zakupu pizzy, tej samej którą młodzi skonsumowali pod szkołą. I to właśnie ten wyrzucony przez nich, niepozorny i wydawałoby się nic nie znaczący kawałek papieru pomógł policjantom w zidentyfikowaniu i ustaleniu tożsamości chuliganów, a w dalszej kolejności postawieniu im zarzutów. Obaj przyznali się do dewastacji. Co więcej - obiecali poprawę i zobligowali się naprawić to co zepsuli.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone